Cyberpunk 2077 DLC’si Halen Geliştirme Aşamasında

cabbar

Araştırmacı
Kurumsal Üye
1647965080664.png
CD Projekt Red, uzun zamandır beklenen Cyberpunk 2077 DLC’sinin hala yapım aşamasında olduğunu doğruladı. Bu ek içeriği ne zaman çıkacağı konusunda henüz bir bilgimiz olmamasına rağmen, en azından rafa kaldırılmadığını öğrenmek güzel.


CD Projekt Red, The Witcher 4’ün geliştirilme sürecine başladıklarını açıkladığı resmi duyurunun parçası olarak yeni Witcher oyunun Unreal Engine 5 ile geliştirileceğini belirtmiş olsa da Cyberpunk 2077 DLC içeriğini ana oyun gibi REDengine kullanılarak geliştirildiğini belirtti.

Geçtiğimiz Kasım ayında da geliştirici stüdyo, Cyberpunk 2077’nin genişleme paketinin geliştirildiğini doğrulamış, ancak ek içeriğin neleri kapsayacağı hakkında hiçbir ayrıntı paylaşmamıştı.

Cyberpunk 2077


Bununla birlikte Cyberpunk 2077, PS5 ve Xbox Series X için yeni nesil yükseltmelerine bu yılın başlarında 1.5 güncellemesi ile birlikte kavuştu. Bu büyük güncelleme, daha hızlı yükleme süreleri ve ışın izleme teknolojisinin yanı sıra, oyuna birçok teknik ve görsel iyileştirme ekledi.

Tüm bu güncellemelerin 2021 yılında çıkarılması gerekiyordu, ancak oyunu düzeltme süreci CD Projekt Red’in o kadar fazla zamanını aldı ki, bu büyük güncellemenin çıkışı da bu yılın başına kadar sarktı. Oyunun genişleme paketinin ne zaman piyasaya sürülebileceğine gelince bu konuda herhangi bir tahmin dahi bulunmuyor.
 

Benzer konular

Yeni konular

Help Users

You haven't joined any rooms.

    You haven't joined any rooms.
    Üst