Haber 2023 Model MacBook, MacBook Air Olarak Adlandırılmayabilir

admin

Forum Ailesi
Yönetici
Kurumsal PLUS
MacBook
1648306845605.png

Yeni gelen bir haber, Apple’ın 2023 yılı için yeni bir 15 inçlik MacBook Air çıkarmaya hazırlandığını öne sürmüştü. Ki bu haber, daha önce paylaşılan yeni MacBook Air haberleriyle uyumlu görünüyordu. Ancak ünlü analist Ming-Chi Kuo, Apple’ın yeni dizüstü bilgisayarın Air ile bazı benzerlikler gösterecek olmasına rağmen, adının Air olmayacağına inanıyor.

Bununla birlikte GSM Arena tarafından paylaşılan ilgili habere göre, Ming-Chi Kuo şirketin 2023 yılının dördüncü çeyreğinde dizüstü bilgisayarı üretmeye başlayacağına ve Air ile aynı 30 watt’lık şarj cihazını kullanacağına inanıyor. Bu durum, cihazın gerçekten de daha bütçe dostu MacBook serisinin bir parçası olacağı anlamına geliyor olabilir.

Dizüstü bilgisayarın küçük güç kaynağını göz önünde bulunduracak olursak, MacBook Pro olarak adlandırılmayacağına da neredeyse kesin gözüyle bakabiliriz. Ayrıca daha önce paylaşılan bazı haberlerde, cihazın Pro serisiyle daha uyumlu görünün, elden geçirilmiş bir tasarıma sahip olacağı işaret ediliyordu.
 

Benzer konular

Yeni konular

Help Users

You haven't joined any rooms.

    You haven't joined any rooms.
    Üst